fbpx

Ako čaga pomáha?

Rakovina a Chemoterapia

Ako čaga pomáha pri chemoterapii a ďalšej liečbe rakoviny? Zastavuje rozširovanie rakovinových buniek …

Kožné choroby a starnutie

Chaga 100% extrakt ako osvedčený podporný prostriedok pri liečbe lupienky, ekzémov, a iných kožných ochorení …

Zápcha a zažívacie problémy

Sibírsky extrakt pôsobí ako osvedčený podporný prostriedok pri liečbe choroby so zažívaním, vredov …

Čaga – ANTIOXIDANT

Chaga obsahuje viac ako 200 rôznych biologicky aktívnych látok. V tradičnej medicíne v Rusku sa využíva od 16. storočia.

Chaga – Účinné látky

Údaje z výskumov na celom svete potvrdzujú, že sibírska chaga obsahuje nielen mimoriadnu hladinu antioxidantov …

Imunita

Huby majú silný účinok na ľudské telo. Povzbudzujú náš imunitný systém a zvyšujú našu schopnosť bojovať s vírusmi

Čo hovoria zákazníci a vedci?

Dobrý deň, tá chaga my zaúčinkovala na ten zápal na kostrči 1000% výborne máš ešte dačo na predaj kamarátka by si vzala 50ml ak teda ešte máte. Tak by som sa zastavil.
Erik.

Chcela by som sa poďakovať za chagu, naozaj funguje..Moja mama má cysty na pečeni, žlčníku, obličkách čo jej aj miestami spôsobovalo bolesť, no už po 2 týždňoch na chage ju nič nebolelo. Takisto kyselina v žalúdku je preč, aj hnačky. Čo sa týka trávenia, tak aj mne sa zlepšilo na 200% už po mesiaci, mala som problém niečo stráviť, nechutilo mi a vždy po jedle som mala pocit ako keby som mala v bruchu kameň. Teraz bez problémov, už si ani nepamätám kedy ma bolelo brucho naposledy. Ďakujem, budem odporúčať ďalej.

Chcela by som Vám veľmi pekne poďakovať za Chagu. Vidíme skutočné zmeny a pozitívne výsledky. Môjmu ujovi zistili pred nedávnom radovinu pankreasu štvrtého stupňa. Po mesiaci užívania sa mu výrazne zlepšili výsledky metastáz z vyšetrenia magnetickou rezonanciou a taktiež sa cíti oveľa lepšie. My to berieme hlavne ako prevenciu v tejto náročnej stuácii s corova vírusom. Ale taktiež využívame tento elixír pri boji s chripkou, so žalúdočnými problémami, ale a s cukrovkou. Síce musím skonštatovať, že elixír z Chagy Sibírskej pri prvých dňoch užívania je veľmi nepríjemný svojou chuťou a vôňou, ale postupom času sme si na to zvykli. Ďakujeme ešte raz a určite budeme odporúčať ďalej.

Dobrý deň, rozhodol som sa reagovať na tento produkt, som onkologický pacient a tiež mám diabetes, od kamaráta som sa dostal k Chage a začal ju užívať…..beriem ju len mesiac, ale už sa objavili prvé výsledky, cukor, ktorý som mával aj pri užívaní tabliet okolo 9.5 sa mi už znížil na 6, to je prvé čo som zaregistroval, imunita po chemo je rozhádzaná na dlho, ale už cítiť, že sa to zlepšuje, vrátila sa mi chuť pri jedle aj vôňa sa vracia tak som viac ako spokojný, ďakujem za možnosť, že som sa dostal k tomuto produktu, určite  sa ešte ozvem po vyšetrení na onkológii.

Od kedy som začala brať chagu sa mi zlepšila pleť a hlavne trávenie, s ktorým som mala dosť problémy, skončila som s tým istý čas v nemocnici. Celkovo cez toto chrípkové obdobie som sa tomu vyhla a okrem prechladnutia som nebola vôbec chorá. Neverila som tomu zo začiatku príliš, ale keď som vyskúšala zmenila som názor.

Energia Chaga

Sibírska Chaga uchováva mladosť, podporuje zdravie a dlhovekosť. Vďaka svojim účinným ochranným vlastnostiam.

Adaptogen

Adaptogénna rastlina, ktorá pôsobí na krvný tlak pomôže znížiť vysoký krvný tlak a zároveň pokiaľ jej vezme niekto s nízkym krvným tlakom, tak tomu pomôže táto rastlina tlak mierne zvýšiť.

Triterpény a Polysacharidy

.Tato mocná jednotka nenasýteného uhľovodíka je v skutočnosti jedným z najúchvatnejších liečivých prvkov, ktoré sa v prírode vyskytujú.